Sposoby na wykorzystanie trampoliny przez cały rok
  • Sposoby na wykorzystanie trampoliny przez cały rok

    24 wrzesień 2021

Zimą może być kuszące, aby schować się z dziećmi w domu, napić się gorącej czekolady i pooglądać filmy! My uważamy, że zabawa nie musi się kończyć zimą! Na trampolinie można się świetnie bawić niezależnie od pogody, przez cały rok.

Trampoliny zabawą przez cały rok

1. Zjedz śniadanie pod trampoliną

Zrób sobie przerwę od codziennej rutyny i zabierz dzieci na zewnątrz na śniadanie pod trampoliną! To świetny sposób na zaczerpnięcie świeżego powietrza i zabawę w próbowanie czegoś innego

2. Przebierz się w swój ulubiony kostium

Dzieci uwielbiają się przebierać, więc zachęć je, aby założyły swój ulubiony strój i poszły pobawić się na trampolinie. Nie zapomnijcie o telefonie, aby zrobić kilka świetnych zdjęć! Nie jest to ograniczone tylko dla dzieci, dorośli także lubią się bawić.

3. Zbuduj fort na trampolinie

Weź poduszki, koce, lampki, gry planszowe i przekąski i gotowe. To z pewnością zapewni dzieciom rozrywkę na długie godziny, gdy będą wymyślać różne gry z przyjaciółmi.

4. Twórz sztukę na trampolinie

Kreda w płynie to świetny sposób, aby dzieci uwolniły swoją kreatywność i dobrze się bawiły na trampolinie! Możesz nawet sprawić, że będzie to miało charakter edukacyjny i pomoże dzieciom w nauce ortografii lub matematyki. Piękno płynnej kredy polega na tym, że łatwo się ją zmywa wodą z mydłem.

5. Udekoruj trampolinę bajkowymi światłami

Chwyć kilka lampek i przymocuj je do szczytu swojej trampoliny. Twoja trampolina zamieni się w magiczną krainę czarów, a dzieci będą się świetnie bawić nocą, tańcząc do swoich ulubionych utworów i ciesząc się światłami.

Trampoliny

To ważne, aby wyjść z domu i dobrze się bawić z dziećmi i bawić się w każdej porze roku! Jest również szereg akcesoriów do trampolin, które możesz dodać do swojej trampoliny, aby zmaksymalizować zabawę dla całej rodziny. Trampoliny są zbudowane tak, aby przetrwać dzięki gwarancji na ramę, sprężyny, matę i siatkę. Nie musisz odstawiać trampoliny na zimę. Aby Twoja trampolina wyglądała dobrze przez cały rok, warto wiedzieć jak czyścić trampolinę i przygotować ją do zimy.