Trampolina kwadratowa - wspólna zabawa dla dzieci i dorosłych
  • Trampolina kwadratowa

Trampolina kwadratowa

Trampolina kwadratowa to źródło znakomitej zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ta wersja trampoliny doskonale sprawdzi się jako element konstrukcji modułowej, czyli tzw. pola kraterów. Umożliwia to zwiększenie liczby uczestników zabawy w jednym momencie.

Czym jest pole kraterów?

Dzieci uwielbiają skakać na trampolinie. Zabawa w pojedynkę może się jednak szybko znudzić. Pola kraterów, czyli zestawy trampolin połączonych ze sobą, przeznaczone są dla większej liczby uczestników. Takie rozwiązanie umożliwia dzieciom nawiązanie interakcji społecznych w trakcie wspólnej aktywności. Kontakt z rówieśnikami jest niezwykle ważnym elementem rozwoju najmłodszych. Element pola kraterów może stanowić także trampolina dla niepełnosprawnych. Wspólna zabawa z osobami poruszającymi się na wózkach inwalidzkich sprzyja budowaniu empatycznej, tolerancyjnej postawy.

Stabilne i bezpieczne trampoliny

Podobnie jak inne urządzenia Global Playgrounds, wykonana jest z tzw. wandaloodpornych materiałów, zapewniających wyjątkową wytrzymałość urządzenia. Trwałe i mocne sprężyny to gwarancja udanych skoków zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych użytkowników. Prawidłowo zamontowana trampolina jest stabilna, co minimalizuje ryzyko kontuzji.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, stosujemy antypoślizgowe materiały zapobiegające niekontrolowanym upadkom.

Trampolina dla każdego

Trampolina kwadratowa będzie idealnym wyborem dla osób pragnących stworzyć strefę rekreacji, park trampolin lub wyposażyć nowoczesny plac zabaw. Model ten świetnie komponuje się z innymi trampolinami Global Playgrounds i również dostępny jest w wielu rozmiarach i kolorach. Pozwala to na stworzenie niepowtarzalnej aranżacji, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i zaciszu domowego ogródka. Nasze trampoliny mogą być użytkowane przez cały rok, na terenach otwartych oraz zamkniętych.

Parametry techniczne:

Długość
130/150/175/200/250cm
Szerokość
130/150/175/200/250cm
Wysokość
40cm
Głębokość posadowienia
40 cm
Wymiar maty do naskoku
80x80/100x100/125x125/150x150/200x200cm
Strefa użytkowania urządzenia
450cm x 450cm