• Zabawa na trampolinie

    Trampoliny ziemne

Trampoliny ziemne dla Ciebie

Trampoliny - bogata oferta Global Playgrounds

trampoliny na place zabaw

Posiadamy w swojej ofercie trampoliny w pełni bezpieczne, z jasną instrukcją montażu oraz korzystania z urządzenia. Trampoliny można umieścić w ogrodzie, w sali zabaw, na placu zabaw, w hali i każdym innym rodzaju wolnej przestrzeni. Solidne wykonanie trampolin minimalizuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych, np. przez nieoczekiwane nadejście złych warunków atmosferycznych w postaci silnego wiatru. Zabawa na trampolinach Global Playgrouds to 100% bezpieczeństwa i stabilności konstrukcji, co jest ważne podczas zabawy przez najmłodszych.

Trampoliny dla dzieci

Trampoliny - miłe spędzanie czasu przez dzieci i dorosłych!

trampoliny na place zabaw

Skakanie nigdy się nie znudzi, zwłaszcza wśród najmłodszych, gdziekolwiek, o każdej porze. Trampolina jest zatem idealnym rozwiązaniem, które sprawi przyjemność nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Jest to równie dobre urządzenie zarówno do zabawy, jak i profesjonalnego treningu wydolnościowego.
Trampoliny pomogą doprowadzić Twój organizm do optymalnej formy, zwiększą wytrzymałość, koordynację, czy po prostu poprawią ruchliwość ciała. Jeśli zastosuje się odpowiednie ćwiczenia na trampolinie, skakanie będzie nie tylko zabawą, ale i znakomitą formą aktywności dla wielu partii mięśniowych, o których może nawet nie wiedziałeś, że istnieją! Trening jest zatem efektywny, bez nadmiernego obciążania stawów.

Trampolina - jaką kupić?

Trampoliny - jaką wybrać?

trampoliny na place zabaw

Trampoliny znajdziesz w przeróżnych rodzajach i konfiguracjach - od okrągłych, poprzez prostokątne, kwadratowe, czy specjalnie dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Oferta zawiera też trampoliny modułowe, z których korzystają zwłaszcza sale zabaw, budując wielkie kombinacje trampolin. Co ważne, każda trampolina - mała czy duża, działa na podobnej zasadzie i w każdych warunkach, niezależnie czy będzie umieszczona na wolnym powietrzu w ogrodzie, czy w zamkniętym pomieszczeniu. Każdą konstrukcję trampoliny np. wkopuje się w ziemię, przy której umieszczona jest mata do skakania, w połączeniu ze sprężynami lub gumowymi linami. Wybór trampoliny możemy uzależnić głównie od dostępnego miejsca w ogrodzie czy sali, jak i sposobu użycia - rekreacyjnego, czy profesjonalnego treningu.


Mini trampoliny są dostosowane przede wszystkim do treningu, aby jak najmniej obciążać stawy podczas intensywnego skakania. A ten zobaczymy podczas treningów gimnastycznych oraz treningów fitness (nazywany też jako Fit and Jump). Ponadto trampoliny wykorzystuje się do zajęć rehabilitacyjnych.W przypadku mini trampolin, z racji niewielkich rozmiarów można je spokojnie umieścić nawet w mieszkaniu, nie mówiąc o typowych grupach fitness, które na swoich salach umieszczają np. 20 trampolin, organizując przy skocznej muzyce profesjonalne treningi Fit and Jump. Wówczas kalorie uczestników idą sporo w dół.


Trampoliny ogrodowe są przeznaczone przede wszystkim do zabawy dla całej rodziny, zwłaszcza w modelach największych. Duża powierzchnia pozwala na szaleństwo i wysokie skoki, będąca odporna na każdy czynnik pogodowy przez cały rok. Ruch i zabawa to dwa główne aspekty przemawiające za tym, aby cała rodzina korzystała z trampoliny w swoim ogrodzie.

Zabawa na trampolinie

Trampoliny - zabawa dla dzieci i dorosłych

trampoliny na place zabaw

Chętnych do skakania na trampolinie znajdziemy w każdej grupie dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Dla wielu to spełnienie marzeń o podniebnym lataniu, nawet w tak minimalistycznej wersji. Większość trampolin pozwala bowiem na bardzo wysokie skakanie, sprawiające wrażenie zbliżania się do chmur już w powietrzu i chęci odbijania się coraz wyżej. Ta beztroska zabawa wpływa na dobry humor, odpoczynek psychiczny i wysiłek fizyczny z jednoczesnym szerokim uśmiechem na twarzy. Czego chcieć więcej? Trampoliny mogą stać się dla Ciebie codzienną atrakcją i podstawowym punktem każdego popołudnia dla całej rodziny!


Zakup trampolin może sprzyjać nie tylko członkom rodziny, ale i pozwolić jeszcze bardzie zacieśniać więzy z sąsiadami i przyjaciółmi. Zorganizowanie imprezy w asyście trampolin gwarantuje sporą dawkę uśmiechu i wspomnień na bardzo długi czas.

Najlepsze trampoliny

Trampoliny - skuteczny trening fitness

trampoliny na place zabaw

Trampoliny są dobrym pomysłem do wykorzystania ich podczas chęci spalenia kalorii. Odprężenie, relaks i endorfiny gwarantują, że trening będzie przyjemny i mimo zmęczenia nie będzie się go chciało skończyć! Sport i i zabawa to milowy krok ku szczupłej sylwetce i utrzymaniu formy, zarówno dla amatora, jak i sportowca zawodowego. Trampoliny lubią m.in gimnastycy, zawodnicy sportów wodnych, sportów walki, są też uzupełnieniem treningów piłkarzy, siatkarzy oraz piłkarzy ręcznych.