In-ground trampolines
  • In-ground trampolines

In-ground trampolines

Trampolines - a wide range of Global Playgrounds

We offer fully safe trampolines with clear instructions for assembly and use of the device. Trampolines can be placed in the garden, in the playroom, in the playground, in the hall, in the apartment and any other type of free space. The solid construction of the trampolines minimizes the risk of mechanical damage, e.g. due to unexpected arrival of bad weather conditions in the form of strong wind. Playing on Global Playgrouds trampolines means 100% safety and stability of the structure, which is important when playing for the youngest.

Produkty

Trampoliny - miłe spędzanie czasu przez dzieci i dorosłych!

Skakanie nigdy się nie znudzi, zwłaszcza wśród najmłodszych, gdziekolwiek, o każdej porze. Trampolina jest zatem idealnym rozwiązaniem, które sprawi przyjemność nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Jest to równie dobre urządzenie zarówno do zabawy, jak i profesjonalnego treningu wydolnościowego.
Trampoliny pomogą doprowadzić Twój organizm do optymalnej formy, zwiększą wytrzymałość, koordynację, czy po prostu poprawią ruchliwość ciała. Jeśli zastosuje się odpowiednie ćwiczenia na trampolinie, skakanie będzie nie tylko zabawą, ale i znakomitą formą aktywności dla wielu partii mięśniowych, o których może nawet nie wiedziałeś, że istnieją! Trening jest zatem efektywny, bez nadmiernego obciążania stawów.

Produkty

Trampoliny - jaką wybrać?

Trampoliny znajdziesz w przeróżnych rodzajach i konfiguracjach - od okrągłych, poprzez prostokątne, kwadratowe, czy specjalnie dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Oferta zawiera też trampoliny modułowe, z których korzystają zwłaszcza sale zabaw, budując wielkie kombinacje trampolin. Co ważne, każda trampolina - mała czy duża, działa na podobnej zasadzie i w każdych warunkach, niezależnie czy będzie umieszczona na wolnym powietrzu w ogrodzie, czy w zamkniętym pomieszczeniu. Każdą konstrukcję trampoliny np. wkopuje się w ziemię, przy której umieszczona jest mata do skakania, w połączeniu ze sprężynami lub gumowymi linami. Wybór trampoliny możemy uzależnić głównie od dostępnego miejsca w ogrodzie czy sali, jak i sposobu użycia - rekreacyjnego, czy profesjonalnego treningu.


Mini trampoliny są dostosowane przede wszystkim do treningu, aby jak najmniej obciążać stawy podczas intensywnego skakania. A ten zobaczymy podczas treningów gimnastycznych oraz treningów fitness (nazywany też jako Fit and Jump). Ponadto trampoliny wykorzystuje się do zajęć rehabilitacyjnych.W przypadku mini trampolin, z racji niewielkich rozmiarów można je spokojnie umieścić nawet w mieszkaniu, nie mówiąc o typowych grupach fitness, które na swoich salach umieszczają np. 20 trampolin, organizując przy skocznej muzyce profesjonalne treningi Fit and Jump. Wówczas kalorie uczestników idą sporo w dół.


Trampoliny ogrodowe są przeznaczone przede wszystkim do zabawy dla całej rodziny, zwłaszcza w modelach największych. Duża powierzchnia pozwala na szaleństwo i wysokie skoki, będąca odporna na każdy czynnik pogodowy przez cały rok. Ruch i zabawa to dwa główne aspekty przemawiające za tym, aby cała rodzina korzystała z trampoliny w swoim ogrodzie.

Produkty

Trampoliny - zabawa dla dzieci i dorosłych

Chętnych do skakania na trampolinie znajdziemy w każdej grupie dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Dla wielu to spełnienie marzeń o podniebnym lataniu, nawet w tak minimalistycznej wersji. Większość trampolin pozwala bowiem na bardzo wysokie skakanie, sprawiające wrażenie zbliżania się do chmur już w powietrzu i chęci odbijania się coraz wyżej. Ta beztroska zabawa wpływa na dobry humor, odpoczynek psychiczny i wysiłek fizyczny z jednoczesnym szerokim uśmiechem na twarzy. Czego chcieć więcej? Trampoliny mogą stać się dla Ciebie codzienną atrakcją i podstawowym punktem każdego popołudnia dla całej rodziny!


Zakup trampolin może sprzyjać nie tylko członkom rodziny, ale i pozwolić jeszcze bardzie zacieśniać więzy z sąsiadami i przyjaciółmi. Zorganizowanie imprezy w asyście trampolin gwarantuje sporą dawkę uśmiechu i wspomnień na bardzo długi czas.

Produkty

Trampoliny - skuteczny trening fitness

Trampoliny są dobrym pomysłem do wykorzystania ich podczas chęci spalenia kalorii. Odprężenie, relaks i endorfiny gwarantują, że trening będzie przyjemny i mimo zmęczenia nie będzie się go chciało skończyć! Sport i i zabawa to milowy krok ku szczupłej sylwetce i utrzymaniu formy, zarówno dla amatora, jak i sportowca zawodowego. Trampoliny lubią m.in gimnastycy, zawodnicy sportów wodnych, sportów walki, są też uzupełnieniem treningów piłkarzy, siatkarzy oraz piłkarzy ręcznych.