Katalog produktów - wyposażenie placów zabaw
  • Wyposażenie placów zabaw

    Katalog produktów

Oferta

Urządzenia na plac zabaw

Posiadamy bogatą ofertę urządzeń oraz akcesoriów na place zabaw oraz siłownie zewnętrzne (street workout). Nasi klienci mogą liczyć na pełne doradztwo już od momentu planowania swojej inwestycji w powierzchnie do zabawy dla dzieci.

Mamy do zaproponowania m.in. trampoliny ziemne, które dzielą się m.in. na trampoliny okrągłe, trampoliny kwadratowe, trampoliny prostokątne, trampoliny dla osób niepełnosprawnych, a także trampoliny modułowe, przeznaczone do budowy kombinacji, np. w salach zabaw. Ponadto znajdziecie też inny rodzaj wyposażenia placów zabaw - huśtawki (w tym bocianie gniazdo), bujaki, piaskownice, karuzele oraz elementy architektury miejskiej - śmietniki, ławki, stojaki na rowery oraz wcześniej wspomniane urządzenia typu workout, do siłowni zewnętrznej.

Możemy zapewnić Wam zatem bogaty wybór urządzeń do zajęć sprawnościowych, fitness i typowo do zabawy. Z produktów Global Playgrounds korzystają nie tylko klienci prywatni, ale też urzędy miast, siłownie, sale zabaw. Z przyjemnością pomożemy w doborze wyposażenia swojego wymarzonego placu zabaw!