Trampoliny 90-stopniowe
  • Trampoliny 90 stopni

Trampoliny 90 stopni

Trampolina ziemna 90-stopniowa to znakomity pomysł na zabawę dla dzieci i młodzieży. W dodatku każdy tego typu element można ze sobą łączyć, tworząc prawdziwą kombinację, a więc znacznie większe trampolinowe pole do skoków.

Trampoliny są idealną propozycję efektywnej aktywności fizycznej. Dzięki wyskokom pracują wszystkie partie ciała, pozwalając na rozwijanie swojej kondycji, jak wzmacnia koordynację ruchową. Trampoliny świetnie się do tego celu nadają, a jednocześnie gwarantują uśmiech od ucha do ucha przez cały czas korzystania.

Zamontowanie trampoliny w podłożu jest proste i intuicyjne. Warto zaznaczyć, że maty zostały wyprodukowane z trwałych części (lamelek), posiadających właściwości antypoślizgowe. Zapewnia to zatem wielogodzinną zabawę.

Trampoliny w typie 90-stopniowym pozwalają na łatwe łączenia, dlatego z takich możliwości korzystają m.in. parki rozgrywki, budując spore powierzchnie do skakania. Ponadto sposób wdrażania kolejnych trampolin został na tyle skoordynowany, że jest prosty i równocześnie zapewniający maksymalną stateczność konstrukcji.

Parametry techniczne:

Długość
180cm
Szerokość
185cm
Wysokość
40cm
Głębokość posadowienia
40 cm
Wymiar maty do naskoku
130x135cm
Strefa użytkowania urządzenia
450cm x 450cm