Jak zachować komfort podczas odpoczynku w ogrodzie?
  • Jak zachować komfort podczas odpoczynku w ogrodzie?

    05 sierpień 2021

Twój własny ogród jest Twoim osobistym schronieniem. Oznacza wolność i bezpieczeństwo, jest prywatnym placem zabaw dla najmłodszych oraz miejscem spotkań dla rodziny i przyjaciół. Aby naprawdę poczuć się jak w domu, należy go również jak najlepiej chronić przed spojrzeniami obcych, ponieważ tylko w ten sposób można go zamienić w beztroskie zacisze, którego pragniesz.

Bezpieczeństwo w ogrodzie

Rozwiązaniem na to jest prywatne ogrodzenie. Nowy towarzysz ogrodu musi jednak sprostać także innym wyzwaniom, powinien zachować swój wygląd przez dziesięciolecia, być odporny na wiatr i pogodę oraz łatwy w utrzymaniu.

Ogrodzenie domu

Na szczęście wiele firm oferuje elastyczny, modułowy system ogrodzeniowy, który spełnia dokładnie te kryteria. Indywidualny system ogrodzeniowy pozwala realistycznie zaplanować i zapisać z wyprzedzeniem za pomocą konfiguratora online w 3D, co pozwala uniknąć kosztownych błędnych decyzji i uzyskać dokładny obraz systemu. Dwa niewymagające konserwacji i trwałe materiały WPC i aluminium są dostępne na rynku. A co najważniejsze, dzięki sprytnemu systemowi wtykowemu można zaoszczędzić na kosztach montażu, ponieważ jest on dziecinnie prosty do wykonania we własnym zakresie. Nieprzezroczyste, masywne profile wypełniające WPC z piórem i wpustem, dostępne w wielu kolorach, są wsuwane w rowki słupków aluminiowych. Pomiędzy profile wypełnienia można włożyć paski z filigranowym wzorem, aby nadać szczególny wygląd. Do montażu w ziemi, na powierzchniach betonowych lub na stromych zboczach dostępne są trzy różne długości słupków, dzięki czemu dla każdego ogrodu znajdzie się optymalne rozwiązanie. Asortyment uzupełniają akcesoria, takie jak wsporniki słupków i kotwy burzowe.

Bezpieczne spędzanie czasu

Jeśli więc planujesz zagospodarowanie domu, ogrodu i całej posesji w taki sposób, by nikt nie widział Twoich dzieci bawiących się na placu zabaw, skaczących na trampolinie, ani Ciebie i Twoich znajomych sączących kawę czy drinka na leżaku czy popularnej aktualnie huśtawce bocianie gniazdo, to jak najszybciej zadbaj o komfort i zamontuj parawan lub ogrodzenie. Na pewno będzie to inwestycja w wolność, wygodę oraz bezpieczeństwo rodziny, domu i ogródka.